Kulübümüz

Kulubumuz

Ender Tenis Kulübü 2014yılında Ankara Emek semtinde kurulan bir tenis kulübüdür. Ankara’nın en genç ama en iddialı tenis merkezidir

Kurumumuzun amacı, misyonu ve vizyonu hakkında şunlar kısaca söylenebilir.

Kuruluş amacımız en kısa ve özet olarak söylemek gerekirse başka Ankara olmak üzere Ülkemizden Uluslar arası sporcular yetişmesine olanak sağlamak, ardından Ankara’yı teniste de Ülkemizin başkenti haline getirmektir.

Nitekim Ender Tenis Kulübünde yer alan tenis eğitmenleri  bu konuda tam yeterlilikte olan sporculardır.Kulübümüzün üyelik ücretleri açılışa özel son derece cüzi değerlerde ve benzerlerinin çok çok altında rakamlardadır.

Kulübümüze üye olarak tenis oynayabilir, eğer tenis bilmiyorsanız tenis öğrenebilir veya az düzeyde biliyorsanız geliştirmek için kulübümüze gelebilirsiniz. Dostlarınızla farklı bir ortamda dinlenmek veya sohbet etmek isterseniz de sizleri ağırlamaktan kıvanç duyacağız.Ender Tenis olarak  vizyonumuztenisi daha geniş kitlelere ulaştırmak ve Ülkemizde spor yapan kişi sayısının artışına katkı sunabilmektir.Ender Tenis olarak  misyonumuz  ise amaçları ve vizyonuna uygun adımlar atabilmek ve Ankara’nın en başarılı tenis merkezi olarak ilklere imza atabilmektir.

Tenis bizim için sadece bir iş değil aynı zamanda bir yaşam biçimidir.Tenise gönül vermiş insanlar olarak, sizler ile uzun soluklu dostluklara ve başarılara imza atmak istiyoruz. Bizimle olursanız siz de farkımızı göreceksiniz.