Üyelik

uyelik

Ender Tenis Kulübünde 31.05.2015-31.12.2015 arası üyelik ücretleri aşağıda tabloda gösterildiği biçimdedir.

Üyelik ücretlerimiz altı aylık periyotlar ile değişmektedir. 1 yıllık üyelik yaptırmak isteyenlerde bu oran %25 oranında fazlalık gösterir.

Üyelerimiz tesisimizin bütün hizmetlerinden kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, giyinme odaları ve duşlar olmak ücretsiz yaralanma hakkına sahiptirler.
4 kişi ve üzeri grup üyeliklerinde %20`ye kadar grup indirimi uygulanmaktadır.

 

 

 

Yaş Grubu Fiyat (TL) Açıklama
Single 2500 24 yaş üstü
Çift 3000 Karı koca ve kardeş ile tüm çiftler için
19-24 yaş arası 2200  
Junior 1500 4-18 yaş aralığında tüm bireylere
65 yaş üstü 2250 Kadın erkek fark etmeksizin

 

Tüm bunların yanında Ender Tenis Kulübüne üyelik işlemleri sırasında 25 TL Ender Tenis Kulübü kart ücreti bir kereye mahsus alınmakta ve üyelik devam ettiği sürece kullanılmaktadır.

Üyelik için istenen sağlık raporu, kimlik fotokopisi vb. belgeler için lütfen merkezimizi arayınız.

 

 

 

Üyelerimizin Yorumları

Aksu holding ekibi olarak ender tenis klübüne üye olduk. Hem şirket üyelik indiriminden yararlandık hemde takım olmanın ve beraber aktivite yapmamanın aslında ne kadarda şirket yararına olduğunu anladık. Ben ve ekibim düzenli olarak her çarşamba iş çıkışlarında maçlar yapmaya başladık ve buda bize iş arkadaşlığından daha fazlasını verdi. Hocalarımız ile yaptığımız antremanlar ve sosyal muhabbetler ise bence herşey değer

Her çarşamba iş çıkışlarında ender tenisdeyiz Aksu holding

Kızımı ender tenis klübüne getirirken biraz çekindim açıkçası. Daha önce onu hiç kendi başına bırakmamıştım. Şimdi ise arkadaş çevresi ve karşılaşmalarda göstermiş olduğu performansları gördükçe daha önce neden kızımın bu kabiliyetinin farkına varmadığım için kendime kızdım. Aykut hoca ve ekibi kızımda gördükleri cevher sonucunda kızım artık çok başarılı bir sporcu ve kendine öz güveni çok fazla. Umuyorum ki bahis sitelerinde oynarken izlediğimiz sporcular gibi çok yakında kendi kızımıda kortlarda görebileceğim

Kızımın kendine olan güveni geldi Mahmut Aksu

Ankarada bu şekilde kaliteli bir tenis kortlarının olduğunu tahmin etmezdim. Endertenis klübünün en hoşuma giden yeri soyunma odalarının ve duşların temizliği diyebilirim. Zorlu ve iddaaya girdiğimiz maçlar sonrasında en hoşuma giden şey keyfili bir şekilde düş alıp eve öle dönmek. Bütün günün yorgunluğunu burda kolaylıkla atabilirsiniz. Tenise gönül veren herkesin birkez denemesi gereken biryer. Eşim ve çocuğumla beraber buraya üye olmaktan dolayı çok mutluyuz.

Ankaranın En İyi Tenis Merkezi Gazi Bakliyat